Персонал

Персонал – це основний ресурс ПАФ “Аудитсервіс”.

Ми залучаємо персонал з високою кваліфікацією, який володіє менталітетом, спрямованим на клієнта, підготовлюємо його, правильно ним управляємо, забезпечуємо його усім необхідним обладнанням для якісного надання послуг та гідно оплачуємо його роботу.

Витрати на навчання - це правильно вкладений капітал. Тому ми рахуємо, але не заощаджуємо. Інвестиція в персонал означає інвестицію в майбутнє нашої фірми і її планомірний довгостроковий розвиток.


 

 Директор ПАФ "Аудитсервіс"

Мярковський Анатолій Йосипович

Управляючий партнер/директор, сертифікований аудитор (сертифікат аудитора від 24 березня 1994 року серії А № 001015),  має вищу економічну освіту (закінчив Київський торгово-економічний інститут по спеціальності бухгалтерський облік та аналіз господарської діяльності).

Практичний досвід роботи (загальний стаж - 32 роки, з них 24 - аудиторська діяльність) в організації обліку на підприємствах торгівлі, будівництва, промисловості. Організовує роботу фірми  за критеріями професіоналізму, конфіденційності, максимальної ефективності та поваги до замовників. Як аудитор володіє питаннями  оцінки відповідності дотримання методології бухгалтерського та податкового обліку вимогам законодавства.

Уповноважений представник АПУ у Хмельницькiй області.


Головний аудитор ПАФ "Аудитсервіс"

Єсієва Наталія Казимирівна

Головний аудитор (сертифікат аудитора від 19 січня 2007 року серії А № 006166),  має вищу економічну освіту (закінчила Технологічний університет Поділля по спеціальності облік і аудит).

Кандидат економічних наук.

Диплом АССА по Міжнародній Фінансовій Звітності (DipIFR) 

 

 

 


Відповідальний за контроль якості ПАФ "Аудитсервіс"

Сербін Іван Іванович

Партнер/відповідальний за контроль якості, сертифікований аудитор (сертифікат аудитора від  24  березня  1994  року серії А № 001021) , має вищу економічну освіту (закінчив Київський торгово-економічний інститут по спеціальності економіст). Загальний економічний стаж  роботи 33 роки, з них 24 - аудиторська діяльність.

Досвід  роботи з промисловими, переробними, будівельними, автотранспортними, торгово-посередницькими підприємствами, санаторно-курортними закладами всіх форм власності.

Володіє проблемними питаннями податкового законодавства, податкового планування, бюджетування і моніторингу господарської діяльності.